Argus: Calorie Counter & Steps

Sağlık ve Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 213 MB
  • Version 5.124
  • Dil Türkçe
  • Firma Azumio Inc.
Sağlığınız için Argus: Calorie Counter & Steps uygulamasına sahip olun.

Günlük attığınız her adımın çizelgesi mobil cihazınız ile avucunuz içerisinde yer alacak. Argus: Calorie Counter & Steps uygulamasına sahip olmanız kaydı ile günlük hayatınız daha şekillenmiş bir hal alabilir. Argus indirin ve dünyanın en büyük sosyal spor topluluğuna katılmak için mobil cihazınız ile kendinize bir fırsat tanıyın. 

Sağlıklı bir yaşam herkesin istediği fakat çoğu kişinin ulaşamadığı bir durum iken artık sağlıklı yaşam mobil cihazlarınızda. Sizde mobil cihazlarınızı daha aktif kullanırsanız sağlıklı bir yaşamın ucundan tutmuş olursunuz. Bu tarz bir uygulama olarak karşımıza çıkan Argus: Calorie Counter & Steps uygulaması da İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda sizlere daha fit bir yaşam sunacaktır. 

Bir çok spor etkinliği ile sizlere keyifli egzersizler sunacak olan Argus: Calorie Counter & Steps uygulaması ile günlük adımlarınızın karşılığında giden kalorilerinizi görebileceksiniz. Böylelikle günlük yürüyüşleriniz karşılığında daha sağlıklı bir yaşama kavuşmuş olacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Argus: Calorie Counter & Steps indir